Gizlilik ve Güvenlik

www.evinternetpaketleri.net internet sitemiz ziyaretçilerizin daha kolay ve basit şekilde ISS operatörlerinin tarifeler, paketler ve kampanyalarından faydalanmaları ve bilgi edinmeleri amacı ile hazırlanmıştır.

www.evinternetpaketleri.net web sitesi kullanıcıların güvenle 7/24 diledikleri sıklıkta ziyaret edebilecekleri şekilde güvenli olarak hazılanmıştır. ISS operatörlerinin hemen hepsinin tüm kampanyalarından, paketlerinden ve tarifelerinden faydalanabilir ya da bilgi sahibi olarak “Hat Taşıma”, “Fibere geçiş”, “Yeni İnternet Başvurusu” tercihlerinden birini değerlendirerek işlem yapabilirsiniz.

www.evinternetpaketleri.net sitesini ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz başvuru formu doldurmadığı sürece kişisel bilgilerine erişim sağlanamaz. Başvuru formlarındaki doldurup gönderdiğiniz bilgileriniz mevcut disklerimizde tutulmaktadır.

Hiçbir kullanıcının internet sitemiz üzerinden Kredi kartı, Kimlik belgesi ve TCkimlik numarası alınmaz/talep edilmez. Başvuru formlarımızda müşterinin Adı Soyadı, Telefon numarası, Şehir blgisi ve aldığı hizmetler ile talep ettiği hizmetler dışında bilgi istenmez.

Başvuru yapan her kullanıcı için talebi doğrultusunda ilgili Operatör tarafından çözüme gidilmek üzere yönlendirme yapılır.

Web sitemizde www.evinternetpaketleri.net tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Call Now Button- BİZİ ŞİMDİ ARAYIN