Bizi Arayın: 0850 480 45 00

Evinternetpaketleri.NET hakkında

Evinternetpaketleri.net online olarak ISS (Internet Servis Sağlayıcı) operatörlerine ait kampanyaları ziyaretçilerin karşılaştırma, inceleme ve bilgi edinme amacıyla kullandıkları platformdur.

Evinternetpaketleri.netadresinden bir başvuru yaptığınızda sizi aynı gün mesai saatleri veya ertesi günün mesai saatleri içerisinde talebiniz doğrultusunda ilgili firmanın yetkili satış noktalarına yönlendiririz. Hizmetleriniz tamamen Operatör tarafından tayin edilmiş yetkili kurum tarafından sağlanır.

Müşteriler alacak oldukları hizmetler için ek komisyon, ücret veya faturaya ilave herhangi bir bedel ödemeden Operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Sitemiz üzerindeki hizmetler ücretsizdir.

Evinternetpaketleri.net sitesinin ziyaretçileri yorum yapabilir, mesaj veya iletişim formlarını kullanarak bilgi taleplerinde bulunabilir. Aynı mail adresi veya cep telefonu üzerinden geriye bilgi dönüşü sağlanır.

Yorumlar tümüyle kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Yorum bırakan ziyaretçinin yorumlarına editörlerimiz tarafından veya diğer ziyaretçiler tarafından karşılık verilebilir. Her yorum veya mesaj kullanıcının kendisine aittir.

Sitemiz üzerinden başvuru yapan kullanıcıların IP adresleri ile telefon numaraları, ad soyad ve şehir bilgileri ayrı CRM ekranlarımızda tutulmaktadır. Bilgiler 3. bir firma veya kurum ile paylaşılmaz. Müşteri talep etmediği sürece ek hizmet veya ürün satışı yapılmamaktadır.

Sitemizde olan hizmetler;

  1. Kampanyaları ev internet paketleri
  2. Yeni ev internet başvurusu (ilgili firmaya yönlendirilir.)
  3. Fibere geçiş (ilgili firmaya yönlendirilir.)
  4. Hat taşıma (ilgili firmaya yönlendirilir.)

SMS bilgilendirmeleri (ANATOLIA)

Müşterilerimize SMS bilgilendirmeler veya yeni çıkmış tarifeler, paketler ve kampanyalar hakkında “ANATOLIA” adıyla bilgi mesajları gönderilmektedir.

AKN’SİZ EV İNTERNET

Önemli: Tüm internet paketleri AKN’siz ve Kotasızdır. Hızlarda düşüş yaşanmaz net hızlardır!

Hemen başvuru yapın en uygunu alın!


account_circle


account_circle

Call Now ButtonBizi Arayın!